دکتر متخصص

درباره دکتر هدی مؤذن جمشیدی

پوست ، مو و زیبای

شماره تلفن: 02126325787

درباره

دکتر هدی مؤذن جمشیدی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران با بیش از ۵ سال سابقه طبابت در شهر تهران و معالجه بیش از ۸۰۰ بیمار به صورت تخصصی می باشد .

تحصیلات

  • فارغ التحصیل از دانشگاه تهران

افتخارات

  • عضو انجمن پزشکان زیبایی ، پوست و مو
  • عضو هئت علمی دانشکاه
  • دکتر نمونه سومین کنگره پوست و مو ، زیبایی در سال ۱۳۹۰

ارائه خدمات پیشرفته زیبایی با برترین دستگاه ها و محصولات روز آمریکا و کانادا توسط دکتر مورد تایید سازمان نظام پزشکی و باتجربه

حفاظت از جوانی و زیبایی خود را به ما بسپارید

زمینه های تخصص

در واقع متخصص پوست پزشکی است که درزمینه‌ی درمان پوست، مو، ناخن، غشاهای مخاطی (به‌عنوان‌مثال، پوشش داخل دهان، بینی، پلک‌ها و غیره.) تخصص و مهارت دارد. متخصصین پوست بیش از ۳۰۰۰ بیماری مختلف را تشخیص داده و درمان می‌کنند. این بیماری‌ها می‌تواند شامل مواردی همچون سرطان پوست، اگزما، آکنه، پسوریازیس و عفونت‌های ناخن گردد. همچنین متخصصین پوست ظاهر پوست، مو ناخن بیماران خود را نیز بهبود می‌بخشند. برای مثال، یک متخصص پوست می‌تواند به بیمار کمک کند تا چین‌وچروک، لکه‌های قهوه‌ای و سایر نشانه‌های پیری او کاهش یابد. او می‌تواند به بیمار کمک کند تا جای جوش کمتر توجه دیگران را جلب نماید. پزشک متخصص پوست می‌تواند کاری کند که پس از برداشت پوست ناشی از سرطان، ناحیه تحت درمان قرارگرفته بیشترین تطابق با بافت اطراف خود را به دست آورد. متخصصین پوست به درمان همه سنین می‌پردازند از نوزاد تازه متولدشده گرفته تا افراد مسن‌تر از ۱۰۰ سال.

مهارت های دکتر دکتر هدی مؤذن جمشیدی

بیماری های پوستی ۹۵%
زیبایی ۹۹%
مو ۹۷%
زیبایی و جوان سازی پوست ۹۸%
ناخن ۹۹%